Sazināties ar mums:

Rekvizīti:

SIA "Selpromark"
Ūnijas iela 16b, Rīga, LV-1084
mob.tālr.+371 26001133

 

Kāda ir atšķirība starp mitro un sauso ķīmisko tīrīšanu

Mitrās ķīmiskās tīrīšanas veids ir īpaši piemērots ļoti netīru paklāja segumu tīrīšanai. Taču mitro tīrīšanu iespējams izmantot tikai paklāja segumiem, kas pilnībā piestiprināti pie grīdas. Izmantojot šo metodi, iespējams tīrīt tikai mākslīgās šķiedras paklāju segumus. Paklājs tiek tīrīts, izmantojot speciālu aprīkojumu. Lai neizraisītu alerģiskas reakcijas un nepatīkamas smakas, tiek izmantotas augstākās kvalitātes tīrīšanas līdzekļi. Paklāju netīrumi un mitrums tiek uzsūkts ar spēcīgiem, speciāli tam paredzētiem putekļu sūcējiem. Ja paklājs ir ļoti netīrs, procedūra tiek atkārtota.

Veicot sauso ķīmisko tīrīšanu, tiek izmantotas speciālas putas, kas paredzētas dažādu veidu paklāju segumu vai paklāju tīrīšanai (piem., paklāja segums, kura sastāvā ir 100% vilna). Pirms tīrīšanas paklāji tiek sausā veidā izsūkti ar īpašu putekļa sūcēju. Zemā mitruma dēļ pēc ķīmiskās tīrīšanas paklājus var atsākt lietot ātrāk. Pateicoties tīrīšanai ar sausajām putām, paklāji nezaudē savu estētisko izskatu un saglabā savas īpašības.

SIA "Paklāju ekspresis" ir vienīgais uzņēmums, kas var profesionāli likvidēt dzīvnieku, cilvēka urīna un citas nepatīkamas smakas, nebojājot paklāja struktūru un pigmentāciju. Nepatīkamas smakas tiek likvidētas arī paklāja segumos, matračos un mēbelēs.

Rekvizīti

  • SIA "Selpromark"
    Ūnijas iela 16b, Rīga, LV-1084
    mob.tālr.+371 26001133

Karte