Sazināties ar mums:

Rekvizīti:

SIA "Paklāju ekspresis"
Reģ.Nr. 40103807470
Ieriķu iela 5
Rīga, LV - 1084

Paklāju tīrīšanas pakalpojumi

SIA „Paklāju ekspresis“ kvalificēto un pieredzējušo speciālistu komanda var ķīmiskā veidā iztīrīt vilnas, sintētiskos un austrumu paklājus, tos nebojājot. Mēs izmantojam ļoti progresīvu tehnoloģiju un efektīvus tīrīšanas līdzekļus, kas nevainojami iztīra vīna, kafijas, asins, līmes, košļājamās gumijas, krāsu, vaska, apavu kopšanas līdzekļu, tintes un citus grūti iztīrāmus traipus. SIA „Paklāju ekspresis" speciālisti vispirms nosaka materiālu, no kura ražots paklājs, un pēc tam piedāvā piemērotāko tīrīšanas metodi. Izmantojot tehnoloģiju, kas attīstīta ASV, SIA „Paklāju ekspresis" darbinieki likvidē līdz pat 99% nepatīkamo smaku:

- urīna,
- vēmekļu,
- pelējuma,
- sēnītes,
- piena produktu,
- mitruma,
- smēķēšanas,
- puvekļu,
- pārtikas atlieku un citas smakas.

Latvijā nav citu uzņēmumu, kas to varētu nodrošināt vienuviet! Cilvēkiem ar alerģijām mēs tīrām paklājus, izmantojot speciālus līdzekļus, kas neizraisa alerģijas, nekairina ādu un elpošanas orgānus. Nododot paklāju mūsu speciālistu drošajās rokās, Jūs noteikti nebūsiet vīlušies.

Lai nodrošinātu Jums pilnīgu komfortu, mēs varam veikt ķīmisko paklāja vai paklāja seguma tīrīšanu Jūsu telpās - gadījumā, ja paklāja segums ir pielīmēts/piestiprināts pie grīdas. Pārējos gadījumos paklāji tiek tīrīti mūsu telpās. Mēs atbrauksim, paņemsim paklāju un vēlāk to atvedīsim tīru atpakaļ. Turklāt Jūsu ērtībai mēs varam nodrošināt paklāju impregnēšanu vai paklāju apšūšanu visā Latvijā.

SIA „Paklāju ekspresis“ – vislabākā izvēle tiem, kuri novērtē kvalitāti un nevainojamu tīrību!

 Sazināties ar mums:

Rekvizīti:

SIA "Paklāju ekspresis"
Reģ.Nr. 40103807470
Ieriķu iela 5
Rīga, LV - 1084

Rekvizīti

  • SIA "Paklāju ekspresis"
    Ieriķu iela 5
    Rīga, LV - 1084

Karte