Sazināties ar mums:

Rekvizīti:

SIA "Selpromark"
Ūnijas iela 16b, Rīga, LV-1084
mob.tālr.+371 26001133

 

Par uzņēmumu

SIA „Paklāju ekspresis" – tīrīšanas pakalpojumu uzņēmums ar daudzu gadu darba pieredzi, kura mērķis ir operatīvi un kvalitatīvi sniegt plašu pakalpojumu klāstu saviem klientiem. Kvalificēts personāls ar daudzu gadu darba pieredzi var kvalitatīvi iztīrīt paklājus, paklāja segumus, mēbeles vai matračus, veikt ķīmisko tīrīšanu un tas ir tikai neliela daļa no mūsu sniedzamiem tīrīšanas pakalpojumiem. SIA „Paklāju ekspresis" nav nenovēršamu netīrumu.
Mēs veltām īpaši lielu uzmanību savu klientu ērtībai, tāpēc tīrīšanas pakalpojumus sniedzam visā Latvijā un pēc klienta pieprasījuma varam atbraukt pie viņa uz mājām, viņam ērtā laikā vai savākt pasūtījumu, ko jātīra, un piegādāt iztīrītu atpakaļ. Lai klients nerūpētos par tīrīšanas kvalitātes kontroli, uzņēmumā strādā profesionālie kvalitātes kontrolieri, kas pārbauda veikto darbu kvalitāti. SIA „Paklāju ekspresis" vienmēr cenšas pilnveidoties un nepievilt klientu cerības - dažos gadījumos pat tās pārspēt, tāpēc uzņēuma darbinieki piedalās dažādos semināros, starptautiskajās izstādēs un smeļas pieredzi no dažādu valstu ekspertiem, interesējās par jaunākām tīrīšanas tendencēm un cenšas pielāgot jaunas prasmes savā darbā. SIA „Paklāju ekspresis" nodrošina ideālu tīrību!

Kāpēc Jums būtu jāizvēlas mūs?

  • Kvalitāte. Mēs veltām īpaši lielu uzmanību darba pieredzei, tāpēc izmantojam tikai augstākās kvalitātes tīrīšanas līdzekļus, kas atbilst starptautiskajiem standartiem un prasībām, un mūsu komanda sastāv no speciālistiem ar daudzu gadu darba pieredzi, kas veic savu darbu ar prieku un var nodrošināt, ka Jūsu cerības netiks pieviltas.
  • Operativitāte. Mēz zinam, ka netīrumi izraisa diskomfortu un, lai no tā aizsargātu savus klientus, savus tīrīšanas pakalpojumus sniedzam īpaši operatīvi visā Latvijā.
  • Profesionalitāte. Uzņēmumā strādā tikai darbinieki ar daudzu gadu darba pieredzi un visi iesācēji tiek atlasīti ļoti rūpīgi, lai mūsu sniedzāmie pakalpojumi nepieviltu klientu cerības.
  • Progresīvās tehnoloģijas. Mēs izmantojam tikai jaunas un progresīvās tehnoloģijas un līdzekļus, kas nekaitē videi vai cilvēkam un nodrošina nevainojamo mūsu darba kvalitāti.

Rekvizīti

  • SIA "Selpromark"
    Ūnijas iela 16b, Rīga, LV-1084
    mob.tālr.+371 26001133

Karte