Sazināties ar mums:

Rekvizīti:

SIA "Selpromark"
Ūnijas iela 16b, Rīga, LV-1084
mob.tālr.+371 26001133

Mīksto mēbeļu un ādas mēbeļu ķīmiskā tīrīšana

SIA “Paklāju ekspresis” kvalificētajai speciālistu komandai ir ilggadēja pieredze mēbeļu tīrīšanas jomā. Tāpēc uzņēmums spēj kvalitatīvi un operatīvi iztīrīt dažādu veidu traipus no mīkstām mēbelēm un ādas mēbelēm, kā arī veikt ķīmisko tīrīšanu, kuras rezultātā ne tikai pazūd putekļi, putekļu ērcītes, bet arī tiek atdzīvināta mēbeļu krāsa, un tās atgūst estētisko izskatu. SIA “Paklāju ekspresis” komanda ādas mēbeļu tīrīšanā izmanto speciālus, pasaulē atzītus un novērtētus ādas mēbeļu tīrīšanas līdzekļus, kas kvalitatīvi noņem netīrumus. Pēc Jūsu pieprasījuma iztīrītās mēbeles var tikt arī impregnētas. Impregnēšana nodrošina ērtāku mīksto mēbeļu kopšanu un pasargā tās no plaisāšanas. SIA "Paklāju ekspresis" vienmēr cenšas sniegt tikai kvalitatīvus un drošus pakalpojumus, tāpēc visi mūsu izmantotie mīksto mēbeļu un ādas mēbeļu tīrīšanas līdzekļi ir sertificēti un pārbaudīti dermatologu uzraudzībā.

Putekļu ērcīšu iznīcināšana

Putekļu ērcītes dzīvo un vairojas matračos, mīkstajās mēbelēs un paklājos. Tās barojas ar atmirušām ādas šūnām un var izraisīt alerģiskas reakcijas: pastiprinātu elpceļu jutīgumu, elpas trūkuma sajūtu, apgrūtinātu elpošanu, niezi, kā arī var pastiprināties ekzēma. Šo iemeslu dēļ gan pieaugušajiem, gan bērniem ir trausls miegs. Lai izvairītos no alerģijas, ir nepieciešams novērst tās cēloņus. SIA „Paklāju ekspresis“ piedāvā izmēģināt putekļu ērcīšu iznīcināšanas pakalpojumu, ko sniedz mūsu speciālisti. Mūsu pieredzējušo speciālistu komanda operatīvi un kvalitatīvi iztīrīs Jūsu matračus, mēbeles un paklājus Jums ērtā laikā. Mēs izmantojam tikai drošus, efektīvus, dermatologu uzraudzībā pārbaudītus līdzekļus, kas ir cilvēkam un videi draudzīgi. Turklāt jāpiemin, ka mūsu izmantotie tīrīšanas līdzekļi iznīcina ērcītes un novērš to vairošanos, kā arī aizsargā auduma šķiedru no nolietošanās, krāsu izbalēšanas, netīrumu iesūkšanās dziļākos slāņos.

SIA „Paklāju ekspresis“ garantē, ka Jums naktīs vairs nevajadzēs ciest no alerģijas izraisīta bezmiega. Mēs droši iznīcināsim ērcītes un novērsīsim to vairošanos līdz pat septiņiem mēnešiem.Sazināties ar mums:

Rekvizīti:

SIA "Selpromark"
Ūnijas iela 16b, Rīga, LV-1084
mob.tālr.+371 26001133

Rekvizīti

  • SIA "Selpromark"
    Ūnijas iela 16b, Rīga, LV-1084
    mob.tālr.+371 26001133

Karte