Sazināties ar mums:

Rekvizīti:

SIA "Selpromark"
Ūnijas iela 16b, Rīga, LV-1084
mob.tālr.+371 26001133

Paklāju, paklāja segumu un mēbeļu impregnēšana

Impregnēšana aizsargā paklāju, paklāju segumus un mēbeles no netīrumiem, traipu iekļūšanas auduma šķiedrās un ievērojami atvieglo to tīrīšanu. Impregnēšana nodrošina arī antistatisku efektu: mazāk nosēžas pūkas, putekļi, un ikdienas tīrīšana ar putekļu sūcēju kļūst vieglāka.

Visi jaunie paklāji, paklāju segumi un mēbeles ražošanas procesā tiek impregnēti, taču laika gaitā aizsarglīdzekļa iedarbība mazinās, un paklāji un mēbeles zaudē savu estētisko izskatu. Šajā gadījumā ir nepieciešams atjaunot aizsargslāni. Tomēr šis darbs labāk jāuztic profesionāļiem, jo bez iemaņām, speciālas tehnikas un speciāliem līdzekļiem Jūs varat ne tikai nekvalitatīvi iztīrīt traipus, bet arī sabojāt audumu.

Neimpregnēts paklājs, kas parāda netīrumu pilienu uzsūkšanos paklājā: Impregnēts paklājs, kas parāda, kā netīruma pilieni nesasniedz paklāju:

SIA „Paklāju ekspresis" speciālisti var impregnēt visas dabīgās un sintētiskās šķiedras, ieskaitot kokvilnas un zīda šķiedras. Mēs augstu vērtējam darba kvalitāti, tāpēc izmantojam tikai progresīvu tehnoloģiju un efektīvus tīrīšanas līdzekļus, kas nodrošina vislabākos darba rezultātus.
SIA „Paklāju ekspresis" nodrošina vienmērīgu un organizētu darba izpildi, kura kvalitāte Jūs ne tikai nepievils, bet pārsniegs Jūsu cerības.Sazināties ar mums:

Rekvizīti:

SIA "Selpromark"
Ūnijas iela 16b, Rīga, LV-1084
mob.tālr.+371 26001133

Rekvizīti

  • SIA "Selpromark"
    Ūnijas iela 16b, Rīga, LV-1084
    mob.tālr.+371 26001133

Karte