Sazināties ar mums:

Rekvizīti:

SIA "Selpromark"
Ūnijas iela 16b, Rīga, LV-1084
mob.tālr.+371 26001133

 

Par uzņēmumu

SIA „Paklāju ekspresis" – sniedz tīrīšanas pakalpojumus. Uzņēmuma mērķis ir operatīvi un kvalitatīvi sniegt plašu pakalpojumu klāstu saviem klientiem. SIA "Paklāju ekspresis" var lepoties ar daudzu gadu darba pieredzi. Uzņēmuma kvalificētais personāls var kvalitatīvi iztīrīt paklājus, paklāja segumus, mēbeles un matračus, veikt ķīmisko tīrīšanu, kas ir tikai neliela daļa no mūsu piedāvātajiem tīrīšanas pakalpojumiem. SIA “Paklāju ekspresis" iztīrīs netīrumus no paklājiem un grīdsegām!

Pievēršam īpašu uzmanību savu klientu ērtībai, tāpēc tīrīšanas pakalpojumus sniedzam visā Latvijā. Mēs varam aizbraukt pie klienta uz mājām viņam ērtā laikā un savākt tīrāmo objektu, kuru pēc tam piegādājam atpakaļ jau iztīrītu. Lai klientam nebūtu jārūpējas par tīrīšanas kvalitātes kontroli, uzņēmumā strādā profesionāli (tīrīšanas) kvalitātes kontrolieri, kuri pārbauda veikto tīrīšanas darbu kvalitāti. SIA “Paklāju ekspresis” ikdienu pilnveidojas un vēlas attaisnot klientu cerības uz tīrību, cenšoties pat tās pārspēt. Ceļot darbinieku kvalifikāciju, SIA “Paklāju ekspresis” darbinieki piedalās dažādos semināros, starptautiskās izstādēs un smeļas pieredzi no citu valstu ekspertiem, interesējas par jaunākajām tīrīšanas tendencēm un cenšas pielietot jauniegūtās prasmes savā darbā.

Kāpēc Jums būtu jāizvēlas SIA „Paklāju ekspresis"?

  • Kvalitāte. Mēs veltām īpaši lielu uzmanību tīrīšanas darbu kvalitātei, tāpēc izmantojam tikai augstākās kvalitātes tīrīšanas līdzekļus, kas atbilst starptautiskajiem standartiem un prasībām. Mūsu komanda sastāv no speciālistiem ar daudzu gadu darba pieredzi, kuri strādā ar prieku un var nodrošināt, ka Jūsu cerības tiks attaisnotas.
  • Operativitāte. Mēs zinām, ka netīrumi izraisa diskomfortu. Lai pasargātu savus klientus no tā, mēs savus tīrīšanas pakalpojumus sniedzam ļoti operatīvi visā Latvijā.
  • Profesionalitāte. Uzņēmumā strādā tikai darbinieki ar daudzu gadu darba pieredzi un visi iesācēji tiek atlasīti ļoti rūpīgi, lai mūsu sniedzāmie pakalpojumi nepieviltu klientu cerības.
  • Progresīvās tehnoloģijas. Mēs izmantojam tikai jaunas un progresīvās tehnoloģijas un līdzekļus, kas nekaitē videi vai cilvēkam un nodrošina nevainojamo mūsu darba kvalitāti.

Rekvizīti

  • SIA "Selpromark"
    Ūnijas iela 16b, Rīga, LV-1084
    mob.tālr.+371 26001133

Karte